akademia wyjścia z depresji

Witaj w Akademii!

Akademia Wyjścia z Depresji jest autorskim programem rozwojowym, przeznaczonym dla Kobiet, który oferuje pomoc w depresji i uczy, jak skutecznie wyjść z depresji.

Co oferuje Akademia?

Akademia Wyjścia z Depresji powstała po to, abyś uwierzyła, że z depresji można się wyleczyć.

Depresja to nie wyrok, ale szansa na to, abyś poznała siebie, pokochała siebie i stała się swoją najlepszą, wspierającą przyjaciółką.

Świadoma praca ze swoim wnętrzem, będąca uzupełnieniem procesu terapeutycznego, pozwoli Ci szybko wrócić do życia sprzed choroby.

Sprawdź, jaka pomoc czeka na Ciebie w Akademii. 

Indywidualne programy mentoringowe dla kobiet

Indywidualne sesje online, przygotowane specjalnie dla kobiet, które chcą wyjść z depresji, ale nie wierzą, że im się to uda, albo nie wiedzą od czego zacząć.

Spotykamy się twarzą w twarz, w dogodnym dla Ciebie terminie. Towarzyszę Ci w pracy nad konkretnym programem, okazując osobiste wsparcie oraz służąc Ci moją wiedzą i doświadczeniem.

Spotkanie sama rezerwujesz w Kalendarzu. Możesz zapisać się na pojedynczą sesję lub pakiet 5 spotkań. W przypadku zakupu pakietu sesji, rekomenduję spotkanie raz w tygodniu.

Indywidualne programy wsparcia skupiają się wokół określonego problemu, zaś osobiste spotkanie jest najbardziej skuteczną metodą pracy. Daje szybkie efekty w postaci zrozumienia i pokonania własnych ograniczeń.

Programy mentoringowe to rozwojowe programy wsparcia, w których uczysz się nowych zachowań, pozwalających podnieść komfort Twojego życia tu i teraz. Ten rodzaj wsparcia stanowi uzupełnienie leczenia i terapii, jednak w żadnym wypadku nie zastępuje innych, koniecznych form terapeutycznych.

Spotykamy się online, z użyciem darmowej aplikacji Zoom. Link do spotkania otrzymasz ode mnie w mailu, a wcześniej upewnię się, że zainstalowałaś aplikację na swoim komputerze lub innym narzędziu, z którego chcesz korzystać.

Wybierz, spośród trzech programów mentoringowych:

Indywidualny program wsparcia „Odzyskaj siebie – 5 kroków do Twojego planu wyjścia z depresji.”

jak wyjść z depresji

Uwierzysz w siebie i w to, że możesz wyzdrowieć.

Depresja to nie koniec świata, a wszystko, czego potrzebujesz do odzyskania zdrowia masz w sobie i wokół siebie. Pomogę Ci to odnaleźć.

Stworzysz swój osobisty plan wyjścia z depresji.

Dowiesz się, jak powinna wyglądać dobra psychoterapia, jak wybrać najlepszego dla siebie psychoterapeutę i jak wycisnąć z terapii jak najwięcej.

Zrozumiesz, kiedy konieczna jest wizyta u psychiatry, a jeśli tak jest w Twoim przypadku, to jak ją wykorzystać dla własnego rozwoju osobistego.

Nauczysz się komunikować otoczeniu to, co dla Ciebie w depresji najtrudniejsze.

Wzmocnisz poczucie własnej wartości i nauczysz się, jak podjąć rozwój osobisty, aby dbać o siebie i być dla siebie najlepszą przyjaciółką.

W tym programie możesz zapisać się na pojedynczą sesję lub na pakiet 5 spotkań. W tym drugim przypadku płacisz za 4 sesje, a otrzymujesz 5 spotkań. Takiej oferty nie znajdziesz nigdzie indziej.

Indywidualny program wsparcia „Pozwól się zrozumieć – jak komunikować depresję, aby otrzymać wsparcie bliskich?”

Jeśli chcesz, żeby inni rozumieli, co czujesz, nauczę Cię, jak rozmawiać o depresji.

Poznasz, optymalne dla siebie, sposoby na przekazywanie do otoczenia komunikatów o depresji.

Dowiesz się, w jakich sytuacjach można mówić otwarcie o swojej chorobie, a kiedy tego nie robić.

Stworzysz swój osobisty język przekazu, który będzie czytelny dla osób nierozumiejących depresji.

Zrozumiesz, kiedy możesz oczekiwać mądrego wsparcia od bliskich i nauczysz się rozpoznawać sytuacje, gdy takie wsparcie nie jest możliwe.

Nauczysz się zrozumiale i w poczuciu własnej wolności, komunikować otoczeniu to, co dla Ciebie w depresji najtrudniejsze.

Zrozumiesz, że depresja to nie powód do wstydu. Jesteś wartościowa dla otoczenia, pomimo choroby.

W tym programie możesz zapisać się na pojedynczą sesję lub na pakiet 5 spotkań. W tym drugim przypadku płacisz za 4 sesje, a otrzymujesz 5 spotkań. Takiej oferty nie znajdziesz nigdzie indziej.

Indywidualny program wsparcia „Nie bój się żyć – skuteczne sposoby na objawy somatyczne w codzienności.”

sposoby na objawy somatyczne

Zrozumiesz, czym są objawy somatyczne w depresji.

Zapanujesz nad lękiem, kołataniem serca i innymi, uciążliwymi objawami somatycznymi, które powodują, że nie możesz normalnie funkcjonować.

Nauczysz się rozpoznawać swoje objawy somatyczne i odróżniać je od prawdziwych chorób.

Poznasz, najlepsze dla siebie, sposoby radzenia sobie z dolegliwościami somatycznymi, które dotykają niemal każdą osobę chorą.

Stworzysz listę swoich własnych pomocy, dzięki którym w każdej sytuacji zdołasz szybko opanować objawy.

Zrozumiesz, dlaczego niektóre metody są skuteczne w radzeniu sobie z objawami somatycznymi, a inne nie działają wcale.

Wzmocnisz poczucie własnej wartości, zrozumiesz, dlaczego rozwój osobisty jest tak ważny i przestaniesz się bać życia.

W tym programie możesz zapisać się na pojedynczą sesję lub na pakiet 5 spotkań. W tym drugim przypadku płacisz za 4 sesje, a otrzymujesz 5 spotkań. Takiej oferty nie znajdziesz nigdzie indziej.

Najczęściej zadawane pytania, dotyczące programów, dostępnych w Akademii:

Każdą sesję musisz zarezerwować oddzielnie, wybierając odrębny termin. Możesz zarezerwować tylko pierwszą sesję, a kolejne w późniejszym terminie. Możesz też zrobić to za jednym razem. Zachowaj tygodniowe odstępy pomiędzy sesjami.

Najpierw dokonaj zakupu wybranego programu, a następnie zarezerwuj termin sesji. Przed zakupem możesz sprawdzić dostępność terminów w kalendarzu na stronie rezerwacji.

Mentor to osoba, która już osiągnęła to, co Ty chcesz osiągnąć. Mentor dzieli się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem w programie mentoringowym. Ten rodzaj wsparcia stanowi uzupełnienie leczenia i terapii, jednak w żadnym wypadku nie zastępuje innych, koniecznych form terapeutycznych.

Program mentoringowy składa się z osobistych spotkań online 1:1, podczas których czerpiesz wiedzę bezpośrednio od mentora. Kurs online zawiera w sobie wcześniej nagrane filmy, które oglądasz w wybranym przez siebie czasie.

Oczywiście. Po zakupie programu otrzymasz fakturę VAT. Jeśli dokonujesz zakupu na firmę, podaj NIP w formularzu zamówienia.

Żeby zrealizować cały program, potrzeba więcej, niż jednej sesji. Dlatego rekomenduję zakup pakietu w obniżonej cenie. Kupujesz 5 sesji, a płacisz za 4. Pojedynczą sesję możesz wykupić, jeśli chcesz sprawdzić, jak się ze mną pracuje lub rozpocząć program i później podjąć decyzję o jego kontynuacji.

W żadnym wypadku nie. Jest to rozwojowy program wsparcia, w którym uczysz się nowych zachowań, pozwalających podnieść komfort Twojego życia tu i teraz. W odróżnieniu od programu mentoringowego, psychoterapia koncentruje się głównie na przeszłości. Program mentoringowy stanowi uzupełnienie procesu terapeutycznego, ale go nie zastępuje.

Tak. Potrzebujesz aplikacji ZOOM, którą bezpłatnie pobierzesz na swój komputer ze strony zoom-polska.pl. Przed każdą sesją otrzymasz ode mnie specjalny link do wejścia na spotkanie.

Ponieważ jest to najbardziej skuteczny tryb pracy. W ciągu 7 dni masz możliwość zastosować w praktyce to, czego dotyczyła sesja. Jest to także dla Ciebie mobilizacja do systematycznej pracy. W wyjątkowych przypadkach można zrobić przerwę dwutygodniową, ale już dłuższa przerwa nie jest wskazana.

Akademia Wyjścia z Depresji to także eBooki i kursy online:

eBook „Afirmacje dla duszy – 90 kroków do wewnętrznego spokoju.”

Wyjątkowa pomoc w depresji. Sprawdź, jak zmieni się Twoje życie, gdy rozpoczniesz praktykę afirmacji.

Już wkrótce w Akademii będzie dostępny kurs „Jak odeprzeć atak paniki? Trening online dla osób zmagających się z powracającymi napadami lęku panicznego.”

Sprawdź szczegóły i zapisz się na listę osób zainteresowanych.

Akademia Wyjścia z Depresji to także darmowe treści, które będą dla Ciebie bieżącym wsparciem:

akademia wyjścia z depresji

Możesz dowiedzieć się więcej na temat wychodzenia z depresji, jeśli zajrzysz na blog. Tam, w każdy poniedziałek przeczytasz nowy artykuł, poświęcony depresji i jej objawom. 

Prenumeruj LadyLetter – Troskliwy tygodnik dla kobiet, w którym znajdziesz jeszcze więcej darmowych treści na temat wychodzenia z depresji.

Zapisz się i pobierz za darmo 5 ćwiczeń na pokonanie lęku, dzięki którym już dziś nauczysz się, jak radzić sobie z lękiem, który utrudnia Ci życie.